Svenske Korthår

A-Geira (Våkefjellets Bonso-Svarttjønnas Refa). Stammor i kennel Birkhahn.

Ali ().

SJUCH Aqila (Randolf-Ronja) Stammor i kennel Klevporten.Helsøster av Accra, avltispe hos kennel Feltmyrans.

SUCH Alphexan Hekla (Ventans Kula-Alphexans Saffran).

Alphexan Calypso ( NUCH Bakgårdens Fob-SUCH Alphexans Hekla)

SJCH Alphexans Cotopaxi (Ventans Kula-Alphexans Saffran)

SJUCH Athos (SJCH Spjutgiljans Diskus-Stevnsboens Estelle)

SJUCH Arwen (SJUCH Stenbitens Riff-Stevnsboens Estelle). Stammor kennel Lillø.

SUCH Altersundets Bart ( Dierges Bertil-Prestholmens Lotta)

SUCH Altersundets Demon (SJUCH Kolvmakarens Sebulan-Prestholmens Lotta).

Altersundets Furia (Altersundets Bart-Altersundets Celicia)

Altersundets Nike (FINJUCH Ferhills Jurdas-SUCH Altersundets Jess).

Altersundets Gorgo ( FINUCH Pruukin Otso-SNUCH SJCH Altersundets Daquiri).

FINSUCH SJCH Altersundets Iver ( NSUCH NJCH Rugdelias Cogito-NSUCH Altersundets Furia)

SUCH Altersundets Milito (NJUCH Rugdelias Cogito-SUCH Altersundets Jess).

Altersundets Jabberwocky (NJCH Stallogaisas H-Ed-NSUCH SJCH Altersundets Daquiri)

Altersundets Matarazzi (NJUCH Rugdelias Cogito-SUCH Altersundets Jess).

SUCH Altersundets Jess ( NJCH Stallogaisas H-Ed-Altersundets Daquiri)

Altersundets Kvittra ( SJCH Mikro-Altersundets Daquiri)

SJCH Altersundets Jana (Stallogaisas H-Ed-SJUCH Altersundets Daquiri)

SUCH Altersundets Klura (SJCH Mikro- Altersundets Daquiri)

Amira (SJUCH Gruffve Rijs Hamlet-Altersundets Gina).

Alkarrets Freja (Geggens Simson-Løytøriekon Mira). Stammor i kennel Michrima.

SUCH Axelakes Fari (SJCH Birkhahns Kaiser-SUCH Towas Carma).

SUCH Axe Lakes Frenja (SUCH Towas Carma-SJUCH Birkhahns Kaiser). Avlstispe kennel Axe Lakes.

Beraaxsans Berra (Charleswood Nando-SUCH Ekets Axa).

Beraaxsans Bosse(Charleswood Nando-SUCH Ekets Axa).

Birkenwald Corakk (Pax V Esteresch-KS Birkenwald Rixa).

Birkenwald Jarleena (Birkenwald Nicco-Waldburg Soleeah) Avlstispe hos kennel Teien.

Briskbreez Alida ( SUCH Armin II V Hege-Haus-April v Wachtelfeld) Import fra Finland. Avlstispe hos kennel Kungshallen.

SUCH Birkhahns Baron ( KS Baron v Donauland-INT NSUCH Birkhahns Caiserin)

SNUCH SJCH Birkhahns Baronesse (KS Baron v Donauland-Birkhahn Caiserin). Avltispe hos kennel Birkhahns.

SJUCH Birkhahns Kaiser (SUCH Teiens Cyklon-Birkhahns Caiserin)

Birkhahns Kosmos (SUCH Teiens Cyklon-Birkhahns Caiserin)

INT NSUCH Birkhahns Caiserin (A-Geira-Charleswood Challenger)

SUCH Birhahns Nimrod (Charleswood Naik-SJUCH Birkhahns Baronesse).

Birkhahns Grev-Isak (A-Geira-Fock v Ebsdorfgrund).

Birkeskogens CMB Iza (Moritz v Geestmor-Birkeskogens ADF Bkørk).

INT UCH Bjørnkerrets Graf Siegfried (KS Tobias v Hege-Haus-INTUCH Ventans Blossa).

Bjørnkarrets Hertzogin Aida (Don Z Czarego Dworu-Bjørnkarrets Grafin Gisela). Avlstispe kennel Bjørnkarrets.

Bjørnkjerrets Lady Dagmar (SJCH FINJCH Mikro-SUCH INT UCH Ventans Blossa).

Bjørnkerrets Grefin Gisela (KS Tobias v Hege-Haus-INTUCH Ventans Blossa).

Bruksarns Gaia-Jr (Jeppe-Raia-kr). Stammor kennel Tjedrarns.

Burnbrook Garganey (Burnbrook Umfolozi-Burnbrook The Panther). Australsk import til Sverige.

Bovikbadets Kyra (Ormkullens Evita-SJUCH Tverrnypets Hojt).

Boviksbadet Loomi (SUCH Tupplurens Qipper-SUCH Ormkullens Evita).

Bullerbergets GG Caramba (SUCH Klevportens PP Gimli-SJCH Fågelbergets Ghira).

SJCH Bullerbergets Tessie (SJUCH Ganjos Caruso-SJUCH Bullerbergets Perla).

SUCH Bullerbergets GG Chippen (SUCH Klevportens Gimli-SJCH Fågelbergets Ghira).

SJCH Bullerbergets Perla (NUCH Tierbuas Frei-SJCH Fågelbergets Ghira).

Bullerbergets GG Capu (SUCH Klevportens Gimli-SJCH Fågelbergets Ghira).

SJCH Carnbrings Beckie (SJCH Henriksens Nellie-SJUCH Tvernypets Herrix). Avlstispe kennel Carnbring.

Carnbrings Rea (SJCH Henriksens Nellie-DKJCH Ami). Avlstispe kennel Carnbring.

Carnbring Imma (NSUCH NJ(K)CH Rugdelias Nikko-SJCH Henriksens Nellie).

Carnbrings Indy (SJCH Henriksens Nellie-NJ(K)CH SNUCH Rugdelias NMJ Nikko).

SJCH Carnbrings Ronja (DKUJCH Ami-SJCH Henriksens Nellie). Vinner av UK Riksprov, høyfjell.

Carnbring Laleh (Carnbrings Lea-NUCH Årdalens Oblix).

Chaleswood Fellow (Ulli KS v Brombach-SUCH FINUCH Charleswoods Sharper Image).

SUCH Charleswoods Hurricane (FINJUCH Alajoens Ares-Feltmyrans Accra II) Brukt i kennel Åslifjellets.

SUCH Charleswood Hedwig (FINJUCH Alajoens Ares-FINSUCH Feltmyrans AccraII).

Charleswood Naik (FINUCH SJCH Åslifjellets Balder-Charleswood Jessica).

Charleswoods Nando (SUCH Armin II v Hege-Haus-FINSUCH Don Corlones Babe Magnet).

Charleswoods Joachim (SUCH Armin II v Hege-Haus-FINSUCH Don Corlones Babe Magnet).

SJUCH Charleswood Karu (FINSUCH Charleswood Hurricane-FINSUCH Don Korlone Babe Magnet).

SJUCH Charleswood Isabell (Eros Z Ceskeho Lesa-FINSUCH Feltmyrans AccraII). Stammor i kennel Hasselskogen.

Cabys Hebba (SUCH Kornknarrens Chirac-Cabys Fanny). Avltispe kennel Kornkrarren.

Dacke (SJUCH Stenbitens Riff-Jassamarkens Kayo).

SUCH Dunryc (Krut-Adolfs Ida-SUCH The Falcon)

SUCH Ekets Faxe (SUCH Jassamarkens Krabat-Njords A Mixa)

SUCH Exets Axa (SUCH Jassamarkens Krabat-SUCH Njords ae Mixa).

SJUCH Ekets Dixi (SUCH Jassamarkens Krabat-Njords A Mixa). Vinner av Svensk Riksprov.

Esspes Betula (NJUCH Aron-SJUCH Tvernypets Java).

Esspes Benji (NJUCH Aron-SJUCH Tvernypets Java).

Esspes Joppe (NJUCH Aron-SJUCH Tvernypets Java).

Enslige Skogens Giron (SJUCH Mikro-SJCH Neveråsens Svea)

Ensliga skogens Ginza (SJUCH Mikro-SJCH Neveråsens Svea)

NSUCH Ensliga skogens Glim (SJCH Mikro-Sjch Neveråsens Svea)

SJUCH Ensliga Skogens Grynet (SJUCH Mikro-SJCH Neveråsens Svea)

Ensliga Skogens Gaia (SJUCH Mikro-Neveråsens Svea). Stammor kennel Gaijax.

Ensliga Skogens Rambo ( Don Korlones Conrad-Neveråsens ASI Svea)

SJUCH Falkuddens Edison (Burnbrook Garganey-Falkuddens Biscaya)

SJUCH Fasantorpets Aya (SUCH The Falcon-SUCH Winnie).

SUCH Fasantorpedens Iris (SUCH Dunryc-SUCH Winnie)

Fasantorpedens Sako (SUCH The Falcon-SUCH Winnie).

Fasantorpedens FA Yrveder (Franko Rothenuffeln-SJUCH Fasantorpedens Aya).

Fasantorpedens FA Kuling (Franko Rotheuffeln-Sjuch Fasantorpedens Aya).

Fasantorpedens FA Åska (Franko Rothenuffeln-SJUCH Fasantorpedens Aya).

Fasantorpedens AA Raider (CZJCH Ataman Duma Kasama-SJUCH Fasantorpedens Aya)

Fasantorpedens AA Riff (CZJCH Ataman Duma Kasama-SJUCH Fasantorpedens Aya)

Fasantorpedens UA Mira Pipa (Utah Ze Stipek-SJUCH Fasantorpedens Aya).

Fasantorpedens UA Alta Vista (Utah Ze Stipek-SJUCH Fasantopedens AYA).

INT UCH Feltmyrans Accra II (Charleswood Fellow-Feltmyrans Au-Tazza) Avltispe kennel Charleswood

Feltmyrans Robin (Ufo-Accra) Bror til NSUCH Feltmyrans Ronja, som er mor til NSUCH NJ(K)CH Aron.

SJUCH Fjellvittrans Atla (Lierdalens Billy Boy- SJUCH Fjell-liens Freja).

Fjell-Liens Lady

Fjell-Liens Tanja

Fjellbrisens Hyva Uno (INT.UCH FINSJCH Don Korlones Conrad-SJCH FINSNUCH Hillatar Kuura).

Fjellbrisens Lirka

SJCH Fjellbrisens Lirka (Utah zw Stipek-SJUCH Hillatur Kuura).

Fjellbrisens Hera (FINJUCH SJUCH Don Corlones Conrad-SJUCH Hilatar Kura).

Fjellbrisens Happy Grouse (SJUCH FINJUCH Don Corlones Conrad-SJCH Hilatar Kuura).

Fjellbrisens Henna (FINJUCH SJUCH Don Corlones Conrad-SJUCH Hilatar Kura).

SNUCH Fjellbrisens Hoffa (INT.UCH FINSJCH Don Korlones Conrad-SJCH FINSNUCH Hillatar Kuura).

SUCH Fjellspirans Jaffa (Utah ze Stipek-SUCH Fjellspirans Troja).

SJUCH Frøy av Bukkaleiren (SJUCH Stenbitens Riff-Mosseborgens NUCH Cleo). Stammor kennel Jaktfrøyden.

SUCH Fjellspirans Troja (SJUCH Vildskinnets Cheiron-Peltosarans Elke)

SUCH Fjellspirans Bente (SUCH Tellus-SUCH Altersundets Dåvra).

SJCH Fjederfinnarens Blues (Charleswood Hurricane-SJCH Teiens Fame).

Fredmarkens Sting (SJUCH Stenbitens Riff-Fredmarkens Ticki).

Fredmarkens Boss

Fredmarkens Hedda (Kolvmakarens Calle-SJUCH Ekets Dixi)

Fredmarkens Callie ( SJUCH Kolvmakarens Calle-SJUCH Ekets Dixi)

Funesfjellens Salka (Haugtuns Falco-SJCH Alphexans Cotopaxi).

SJCH Funesfjellens Esping (SJCH Tvernypets Hicco-SJCH Alphexans Cotopaxi).

Funesfjellens Anjan (SJCH Tvernypets Hicco-SJCH Alphexans Cotopaxi).

SUCH Funesfjellens Harrok (NUCH Lofotrypas Vic-SJUCH Dogteams Ensi)

SUCH Frio de Valcreole (Georg v Geestmor-KS Bony v Donauland). Import fra Spania, hel tysk.

SJCH Fågelbergets Ghira (SJUCH Kolvmakarens Sebulan-Korpfjellets Asti). Stammor kennel Bullerbergets.

SJCH Gandalf (SJUCH-Stenbitens Rif- Stevnboens Estelle)

SJUCH Ganjos Arya (KS Ibo v Delme Horst-SJUCH Rugdelias Quittra).

Ganjos Cabron (KS Baron v Donauland-SJUCH Rugdelias Quittra).

SJCH Ganjos Caruso (KS Baron v Donauland-SJUCH Rugdelias Quittra).

SUCH Ganjos Chili (KS Baron v Donauland-SJUCH Rugdelias Quittra).

Ganjos Edvin (SUCH Frio de Valcreole-SJUCH Rugdelias Quittra).

SUCH Ganjos Eddi (SUCH Frio de Valcreole-SJUCH Rugdelias Quittra).

Ganjos Focus (SUCH Kappetorp G Rick-SJUCH Ganjos Arya).

Ganjos Faxa (SUCH Kappetorps G Rick-SJUCH Ganjos Arya).

Ganjos Fresk (SUCH Kappetorps G Rick-SJUCH Ganjos Arya). Brukt i avl i kennel Carnbring og Solvallen.

SUCH Geggens Simson (Xorro vd Hansaburg-Alkerrets Dunja)

Gaijaxs Ajak (Armin II v Hege-Haus-Ensliga Skogens Gaia).

Gaijax Accra (Armin II v Hege-Haus-Ensliga Skogens Gaia).

Gammelhøjda Garbi (Graf vd Jydebek-SUCH Gammelhøjdas Carmen). Avltispe kennel Gammelhøjda.

SJUCH Gismo (SJUCH Stenbitens Riff-Rothagens Jackie).

SUCH Gruffe Rijs Hedda (SJCH Falkuddens Edison-SNUCH Pickabo).

SJUCH Gruffe Rijs Kraka (SUCH Altersundets Bart-SNUCH Pickabo). Avltispe kennel Gruffe Rijs.

Gruffe Rijs Halde (SJCH Falkuddens Edison-SNUCH Pickabo).

Gruffe Rijs Hamlet (SJCH Falkuddens Edison-SNUCH Pickabo).

Gruffe Rijs Hast (SJCH Falkuddens Edison-SNUCH Pickabo).

SJUCH Gruffe Rijs Kirak (SUCH Altersundets Bart-SNUCH Pickabo).

SUCH Gruffe Rijs dkn Akkja ( SJUCH Gruffe Rijs Kraka-NSUCH NJ(K)CH Rugdelias Nikko ).

NJ(K)CH Gruffe Rijs dkn Astrix ( SJUCH Gruffe Rijs Kraka-NSUCH NJ(K)CH Rugdelias Nikko ).

Gruffe Rijs dkn Asker ( Gruffe Rijs Kraka-Rugdelias Nikko ).

Gruffe Rijs Ekf Carraca (SJUCH Gruffe Rijs Kraka -SUCH Frio de Valcreole).

Gruffe Rijs Ekf Carrera (SJUCH Gruffe Rijs Kraka -SUCH Frio de Valcreole).

SUCH Gruffe Rijs Ekf Chica (SJUCH Gruffe Rijs Kraka -SUCH Frio de Valcreole). Parringsvalpen etter Frio, Kennel Altersundet.

SJUCH Gråfåglens Baron (SJUCH Kolvmakarens Sebulan-Zakita)

SJUCH Hasselkrogens Yra (SJUCH Ganjos Caruso-SJUCH Charleswood Izabelle). Avltispe kennel Hasselkrogen.

Herbarias Kali (Moritz v Geestmore-SJUCH Zally).

SJCH Henriksens Nellie (Buster-DKBRCH Toes Vivaldi). Stammor kennel Carnbring.

Herk (SJCH Geggens Solo-SJCH Altersundets Cara).

SJUCH Hasselskogens Zero (Knallapporten Elk-SJUCH Charleswood Izabelle).

SJCH FINSNUCH Hillatar Kuura-SJCH INT.UCH Mikro). Parrings valpen som er stammor i kennel Fjellbrisen.

Jaktfjellans Nora (SJCH Fjederfinnarns Blues-Malva).

Jassamarkens Hektor

SUCH Jassamarkens Krabat (Nordarypas kv Rassmus-Jassamarkens Azka). Meget benyttet avlshann, med bra resultat.

SUCH Jassamarkens Sissi (NUCH Lierdalens Billy Boy-SJUCH Ekets Fixa).

Jassamarkens Satu (SUCH Jassamarkens Sissi-Morits v Geestmoor). Avltispe kennel Jassamarkens.

SJUCH Jassamarkens Frode (NUCH Bakgårdens Fob-SJUCH Ekets Fixa)

Jaktfrøydens Jagr (NJUCH Rugdelia Cogito-SJUCH Frøy av Bukkaleiren).

SJUCH Juniper (Gino-Herbarias Gerbera). Far til det fantastiske NJM kullet hos kennel Rugdelia.

Kajpangets Gossi

Kappetorps G Rick (KS Rocky v Neuarenberg-SJUCH Towas Gertrud). Nr.2 Svensk Riksprov 2010. UK Skog.

SUCH Kappetorps G Racy (KS Rocky v Neuarenberg-SJUCH Towas Gertrud)

SJUCH Kappetorp G Rista (

Kappetorps G Roy (KS Rocky v Neuarenberg-SJUCH Towas Gertrud).

Kappetorp G Qrut (Quantos vd Madlage-SJUCH Towas Gertrud).

SJUCH Klevportens Purdey (Lerro- Aqila)

SUCH Klevportens PP Nenya (Klevportens Purdey-NJCH Aasatruas Pointiac).

SUCH Klevportens PP Frodo (Klevportens Purdey-Aasatruas Pointiac)

SJUCH Klevportens PP Vilja (Klevportens Purdey-NJCH Aasatruas Pointiac). Avltispe kennel Klevporten.

Klevportens Hoffern (SJUCH Klevportens PP Vilja-NUCH Towas Birk).

Klevportens Kompis (SJUCH Klevportens PP Vilja-NUCH Towas Birk).

Klevportens Messi (NUCH Towas Birk-SJUCH Klevportens PP Vilya). Vinner av unghund klassen Riksprovet høyfjell 2011.

SJUCH Klevportens Sydney (Klevportens Purdey-SJUCH Kross )

Karl-Lagerfeld (Funesfjellens Digger-Sara).

Knallapportens Blacki (Filou Silesia-Skimmelens Fenja).

SJUCH Knallapportens Cobra (Raimalens Iska-Skimmelens Fenja)

SJCH Knallapportens Dajo (FINJCH Alajoens Ares-Knallapportens Blacki).

Knallapportens Elektra (NUCH Lofotrypas Vic-SJUCH Knallapportens Cobra).

Knallapportens Elk (NUCH Lofotrypas Vic-SJUCH Knallapportens Cobra).

Knallapportens F Strula (SJCH Vargvilans Rummel-Knallapportens Blacki).

SJUCH Kolvmakarens Calle (Franko Rothennufln-Kolvmakarens Akita). Vinner uk Riksprov skog.

Kolvmakarens Caxa (Franko Rothennufln-Kovmakarens Akita) Avls tispe hos kennel Tavelsjøbergets.

Kolvmakarens Dagny (Outavainun Tarki-SJUCH Kolvmakarens Akita)

SJUCH Kolvmakarens Sebulan (Tray-Aida)

Kolvmakarens Dekker (Outavainun Tarki-SJUCH Kolvmakarens Akita)

Klevruds act Axa (Itzas Castor-SJUCH Svarttjønnas Tanja).

SJUCH Kongstorps Cleo (SJCH Falkuddens Edison-Kongstorp Yra).

Kongstorp B Svea (SJCH Falkuddens Edison-Kongstorps Yra). Vinner Riksprov unghund høyfjell.

Kungshallens BS Brage(KS Baron v Donauland-Råvatj Strimma).

Kungshallens Beretta ( SJUCH Juniper-Råvatj Strimma).

Kungshallens BS Freja (KS Baron v Donauland-Råvatj Strimma).

Knut TL (Texas-Lilja Sare).

Lofotrypas Kiron

SJCH Kvarnbrantens Jassa (SJUCH Åhults Master-Jassamarkens Trixie).

SJCH Mariebergs Adam (Charleswoods Excalibur-Skimmelns Inja).

Michrima Charlie (Stenbitens Hannibal-Alkarrets Freja).

SUCH Michrima Chilli(Stenbitens Hannibal-Alkarrets Freja). Avlstispe kennel Michrima.

Michrimas Douglas (Moritz v Geestmoor-Alkarrets Freja).

Michrimas Enzo (SJUCH Jazzamarkens Frode-SUCH Michrimas Chilli).

Michrimas E-Chaplin (SJUCH Jazzamarkens Frode-SUCH Michrimas Chilli).

SNUCH Måsans Disney (Geggens Jenny-KS Rauhreif v Hege-Haus).

SUCH Markusfjellets Ariel (Raissa-Kongstorps x-Boss).

Mervas (SJCH Falkuddens Edison-SJUCH Luva)

Malva (SJCH Falkuddens Edison-SJUCH Luva).

SJCH Mikla (SJCH Falkuddens Edison-SJUCH Luva).

Mytos (SJCH Falkuddens Edison-SJUCH Luva)

SJUCH Mikro (King-Laiva)

SUCH Mon Ami av Dahlvin (Lundars Twiggi-Brickegårdens Balder). Avltispe kennel Skimmelns. Med Athos-X ga hun SUCH Aida, mor til SJUCH Kolvmakarens Sebulan.

SJCH Neveråsens Jeger (Aasatruas Pointiac-Senta).

Neveråsens Svea (SJUCH Orremyras F-Indy-Senta). Stammor kennel Ensliga Skogen.

Njords AE Mixa (SJUCH Åhults Master-Lystlunds Howsa).Vinner uk Riksprov, lavland.Eier er den kjente korthårsmannen Bjørn Larsson.Lekeryd.

SNUCH Norchens Spirit (Furukollens Maistik-Stenbitens Nora). Avltispe hos kennel Hastabackens.

SUCH Nessvikens Sacko

SJUCH Ormkullens Cobra (Orremyras F`Indy-SJUCH Stenseter Mandel)

SUCH Ormkullens E Nitro (FINJCH Pitkasaaren Algarin-Ormkullens Cobra). Brukt i avl i Norge, kennel Tiurjegeren.

Ormkullen Evita (FINJCH Pitkasaaren Algarin-Ormkullens Cobra). Avltispe kennel Boviksbadet.

Ormkullens Frej (DKBRJCH Toes Brahms-Ormkullens Cobra).

SJUCH Ormkullens E-Tigra (FINJCH Pitkasaaren Algarin-SJUCH Ormkullens Cobra)

SJUCH Ormkullens Kiara (SJUCH Orremyras F Indy-SJUCH Stenseter Mandel).

Ormkullens Isa (Uri v Thuringen-SJUCH Ormkullens e Tigra).

Ormkullens Granat (Armin II v Hege-Haus-SJUCH Ormkullens Cobra).

SJUCH Ormkullens Titan (Orrebyskogens Casper-SJUCH Stenseter Mandel)

Ormkullens Hirvas (Uri V Thuringer Zippel-SJUCH Ormkullens E-Tigra).

Ormkullens Foxy (SJCH DKBRCH Toes Brahms-Orkullens ).

SJUCH Ormkullen Grym (Armin II v Hege-Haus-SJUCH Ormkullens Cobra).

Ormkullens Hugo Boss (Uri V Thuringer Zippel-SJUCH Ormkullens E-Tigra).

Peltosarans Elke (Oulavainun Tarki-Pruukin Scharfsinnig).Avltispe kennel Fjellspirans.

SNUCH Pickabo (Ventans Kula-Gammelhøjdas Diana) Stammor kennel Gruffwe Rijs.

SJUCH Pågus Frøken (SJUCH Åhults Master-SJUCH Andtrutens Ada).

FINUCH SUCH Pågus Simba (SJUCH Sjøslagets Bark-SJUCH Andtrutens Ada).

SJCH Rakka (Tvernypets Kula-SUCH Kappetorp G Rick). Årets korthår tispe 2 ganger i Sverige. Avltispe kennel Tvernypets.

INT SNUCH Ripmarkens Silwa (Don Korlones Ponsse-Tina)

Ripmarkens Ruziak (SUCH Frio De Valcreole-Ripmarkens Tess).

Ripmarkens Rizzo (SUCH Frio de Valcreole-Ripmarkens Tess).

Ripmarkens Tess (SJCH Tvernypets Ess-Tina)

SJUCH Rugdelias Quittra (NJUCH Rugdelias Messalina-SJCH Stallogaisas H-Ed). Stammor kennel Ganjon.

SUCH Råvatj Lyra (Franko Rothenuffeln-SJUCH Råvatj Chinnok)

Råvatj Strimma (SJCH Stenbitens Fix-SJCH Råvatj Tjikuna).

Råvatj Van Gogh (Franko Rothenuffeln-SJUCH Råvatj Dokka).

Råvatj Pyrscha (Kolvmakarens Calle -SJCH Råvatj Centa).

SUCH Råvatj Zazoo (FINJCH SJUCH Mikro-SJUCH Råvatj Dokka)

Råvatj Equila (Juniper-SJUCH Råvatj Chinnok)

Råvatjs Nanosch (Gaijaks Ajax-Råvatjs Equila).

Råvatj Scott (SJCH Stenbitens Fix-Råvatj Tjikuna).

Råvatj Yra (SJCH Knallapporten Dajo-SUCH Råvatj Lyra).

FINJCH Råvatj Juuso (FINJUCH Rihavaaran Masi-SJCH Råvatj Centa).

SJCH Råvatj Centa (SJCH Stenbitens Fix-SJUCH Råvatj Dokka)

SJUCH Råvatj Chinnok (SJUCH Stenbitens Fix-SJUCH Råvatj Dokka).

SJUCH Råvajs Dokka (SJUCH Kolvmakarens Sebulan-SJCH Råvatj Tjikuna).

SJCH Råvatj Tjikuna (Astor-Qira)

Råvatj Zaga ( SJCH Mikro-SJUCH Råvatj Dokka). Avlstispe kennel Hammarjakten.

SJUCH Ripuddens Axa (SJCH Ganjos Caruso-SJUCH Korgstorp D Cleo). Avlstispe kennel Ripudden.

SUCH Skimmelns Fenja (Ringo-Skimmelns Benikra). Avlstispe kennel Knallapporten.

SJUCH Solvallens Ess (SJUCH Sjøslagets Bark-SUCH Solvallens Billie).

SUCH Solvallens Tikka (SUCH Vargvilans Eros-Solvallens Nellie).

Solvallens Sallie (NJCH NJ(K)CH NSUCH Aron-SUCH Solvallens Tikka).

SJCH Spjutgiljans Diskus (SJUCH Stenbitens Riff-Cabys Yin).

SJCH Stenbitens Fix (SJUCH Nordboens Griff-Rindy)

Stenbitens Hannibal (SJUCH Nordboens Griff-SJCH Rindy).

SJUCH Stenbitens Riff (SJUCH Nordboens Griff-Rindy).

Stenbitens Carmensita (SJCH Zindyrella-DKJCH Odin).

SUCH Stersmyras Gibson (SUCH Jassamarkens Krabat-SUCH Luthagens Hexa).

SUCH Stersmyras Tell Tales (SUCH Jassamarkens Krabat-SUCH Luthagens Hexa).

Stersmyras Wilja (SUCH Geggens Simson-SUCH Luthagens Hexa).

Stersmyras Drott af Strolch (Strolch v Gleistal-Stersmyras Wilja).

SUCH Stersmyras Cressy af Polo (KS Polov Gleistal-Stersmyras Wilja)

SUCH Stersmyras Cato af Polo (KS Polov Gleistal-Stersmyras Wilja)

SJCH Soya h av Skredin (Bergvolds Prikk-NUCH Svarttjønnas Svea).

SUCH Skarinarnas A-Vera (SJUCH Tvernypets Herrix-SJUCH Råvatjs Dokka).

Sångbergets Roda (SJUCH Tvernypets Hojt-Vildskinnets Hera).

Sångbergets Greis ( Vildskinnets Hera-Tvernypets Hojt ).

Sångbergets Chilli (SJUCH Ormkullens Grym-Vildskinnets Hera). Avlstispe kennel Sångbergets.

SJCH Speldammens Tellus (Teiens Mieto-SJCH Carnbrings Imma).

SJUCH Tarradalens Atrix (SJUCH Kolvmakarens Sebulan-Tosterøns Mittra).

Tarradalens Axl (SJUCH Kolvmakarens Sebulan-Tosterøns Mittra).

SJUCH Tappra Stoya (SJUCH Tarradalens Atrix-Ventans Busla).

Tappra Skott

Tappra Spike (NJUCH Lierdalens Troll-SJUCH Tappre Stoya).

Tappra Skutta (SJUCH Ormkullens Titan-Ventans Busla).

Tappra Sky (SJUCH Ormkullens Titan-Ventans Busla).

SJCH Tavelsjøbergets Athena (SJUCH Tvernypets Herrix-Kolmakarens Caxa)

NORD UCH Tavelsjøbergets Bonnie (SUCH Tupplurens Qipper-Kolvmakarens).

SUCH Tavelsjøbergets Alfa (SJUCH Tvernypets Herrix-Kolvmakarens Caxa).

SJUCH Teiens Congac (Selsinger J Nero-SJCH Birkenwald Arla)

SUCH Teiens Cycklon (Selsinger J Nero-SJCH Birkenwald Arla)

Teiens Donner (SJUCH Teiens Congac-Birkenwalds Jarleena)

SJCH Teiens Eline (KS Lord vd Stolsen-Au-SJCH Birkenwald Arla)

SJCH Teiens Fame (SJCH Teiens Congac-Allie). Stammor kennel Fjederfinnaren.

SJCH Teiens Forsa (SJCH Teiens Congac-Allie)

Teiens Grim (DKBRCH SJCH Toes Brahms-Birkenwald Jarleena)

SJCH Teiens Erf (KS Lord vd Stolsen-Au-SJCH Birkenwald Arla)

SUCH Teiens Elof (KS Lord vd Stolsen-Au-SJCH Birkenwald Arla)

Teiens Hera (KS Arthus vd Rietberger Elms-SJCH Teiens Eline)

Teiens Kaxa (SUCH Teiens Elof-SJCH Teiens Forsa). Avlstispe kennel Teien.

Teiens I Odina (SJUCH Teiens Cognac-Birkenswald Jarleena).

SJCH Teiens Hermann (KS Arthus vd Rietberger Elms-SJCH Teiens Eline)

Teies Mara (Rolf Birkenwald-Teiens Eline).

Teiens Jim (KS Rolf Birkenwald-SJCH Teiens Eline)

Teiens Mieto (KS Artus vd Rietberger Elms-SJCH Teiens Forsa).

Tjedrarns Aska (FINUCH Don Korlone Quintana-Bruksarns Gaia-Jr)

Tjedarens Kompis (SJUCH Tjedarens Aivak-SJUCH Tvernypets Hidra). Vinner Riksprovet på skog i unghundklass 2010. Nr 2 Riksprov ELK høyfjell 2011.

SJUCH Tjedrarns Aivak (FINUCH Don Korlone Quintana-Bruksarns Gaia-Jr)

Tupplurens Nixon (Falkuddens Enok-SJUCH Tvernypets Caztra).

SJUCH Tupplurens Iza Bolliz (SUCH Armin II v Hege-Haus-SJUCH Tupplurens Iza Bolliz)

SUCH Tupplurens Raka (SUCH Armin II v Hege-Haus-SJUCH Tupplurens Iza Bolliz)

NUCH Tupplurens Pippi (SUCH Armin II v Hege-Haus-SJUCH Tupplurens Iza Bolliz)

Tupplurens Qipper (SUCH Armin II v Hege-Haus-SJUCH Tupplurens Iza Bolliz)

SNUCH SJCH Tvernypets Fixa (Charleswood Challenger-Tvernypets Azka). Mor til mange CH.

SJUCH Tvernypets Herrix (SJCH Stenbitens Fix-NSUCH SJCH Tvernypets Fixa).

SJCH Tvernypets Hicco (SJCH Stenbitens Fix-NSUCH SJCH Tvernypets Fixa).

SJCH Tvernypets Hydra (SJCH Stenbitens Fix-NSUCH SJCH Tvernypets Fixa). Avlstispe hos kennel Jerpkullen.

SJUCH Tvernypets Hojt (SJCH Stenbitens Fix-NSUCH SJCH Tvernypets Fixa).

SJCH Tvernypets Ess (Lerro-Tvernypets Azka).

Tvernypets Kula (Rugdelias Ripone-NSUCH SJCH Tvernypets Fixa)

Tvernypets Jissa(Kolvmakarens Calle-NSUCH SJCH Tvernypets Fixa).

SJUCH Tvernypets Jikita (Kolvmakarens Calle-NSUCH SJCH Tvernypets Fixa). Stammor kennel Vildfjederns.

SUCH Tvernypets Iver (Riihivaaran Masi-Tvernypets Cruta)

SJUCH Tvernypets Java (Kolvmakarens Calle-NSUCH SJCH Tvernypets Fixa). Avlstispe hos kennel Esspes.

SUCH Towas S Carma (NUCH Tierbuas Frei-Esy v Jydebekk).

NUCH Towas Birk (NUCH Tierbuas Frei-Esy vd Jydebekk).

SJUCH Towas Gertrud (NUCH Tierbuas Frei-Esy vd Jydebekk). Stammor kennel Kappetorp.

SJUCH Ujjens Vidda (SUCH Tupplurens Qipper-SUCH Skarinarnas A-Vera).

SJCH Vargvilans Rummel (SJUCH Stenbitens Riff-SUCH-Revhedens Garbo).

SNUCH Ventans Kula (Samanthas Kalle-Ventans Gilla).

Vessinglias B Lynx (NUCH Towas Birk-Altersundets Ine).

Vildskinnets Sputnik (SNUCH Ensliga Skogens Glim-Vildskinnets Rheia).

Vildskinnets Aquila (SNUCH Ensliga Skogens Glim-Vildskinnets Rheia)

Vildskinnets Hera ( SJCH Geggens Solo-Alphexans Kahlua). Stammor kennel Sångberget.

SJUCH Vildskinnets Cheiron ( SJCH Geggens Solo-Alphexans Kahlua).

Vindvinets Cola (Kolvmakarens Calle-SJUCH Knallapportens Cobra).

SUCH Vildfjaderns Nj Vips (FIJUCH Eraamun Nipa-SJUCH Tvernypets Jikita).

SNUCH Ventans Blossa (Udd-Ventans Baronessa) .Stammor kennel Bjørnkerret.

SUCH Vildmarkens Cayenne (Charleswood Gambler-SJCH Godrings Walsa).

INT Ytterforsens Heftige Hunk (FINSUCH FINJCH Riihivaaran Masi-SUCH Klevportens Kalma).

SUCH Zally (SJUCH Juniper-SUCH Bjanca). Avlstispe hos kennel Herbaria.

SUCH Zanto (SJUCH Juniper-SUCH Bjanca).

SJUCH Zorro (SJCH Nordboens Griff-Aasatruas )

Ztella (Hasselkrogens Scott-Fredmarkens Trista). Stammor kennel Glivarp.

Geggens Farah ().

Geggens Nadia ().

Fjellbrisens Hicka

Solvallens Svea

Arbeid pågår

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

10.01 | 11:20

Veldig fin side pappa!

...
12.07 | 21:46

Sveriges bästa skogshund !!!!! +min bästa jakthund !!!

...
24.01 | 13:42

Spennende planer Finn! Vært moro med en tysker som kunne hevdet seg på norske prøver.
Send gjerne bildet av Tex.

...
24.01 | 12:52

Sender et av Tex hvis inter.
Hjemmesiden = flott. Vurderer å dra til Tyskland og hente hannhund.
Korth.her er blitt for liten og mangler rasep.+mye piping

...
Du liker denne siden